Kesik Baş PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kesik Baş Image
AÇIKLAMA

Bir Kesik Baş kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kesik Baş kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından yazılmıştır.

Tabiat her saniye katliamla meşgul bir kaygısız. O birinsanla bir böceğin ölümlerinde fark gözetmiyor. Bir ölü yerine bin hayat fışkırtma kuvvetindeki bu dinamik uzviyet makinesi, doğurduklarını çiğneyip geçiyor. Hayatın ilk sermayesi, düşünenleri utandıracak, değersiz bir bollukla... Hayat, dengesini ölümde buluyor. Doğum olmazsa ölüm olmaz, ölüm olmazsa doğum olmaz.İnsanlar öldürme dersini, tabiat babalarından alıyorlar. Flora cinayetsiz hayat olmaz diyor. Nietzsche gibi bazı filozoflar da ölmemek için öldürmeyi mübah gösterecek mazeretler arıyorlar.Tabiat mahlüklarını her ne pahasına olursa olsun diğer hayatların zararına yaşamaya mecbur ediyor. Müthiş düstur. Bu histe hayvanlarla müşterek yaşamanın medeniyetle giderilmesi mümkün mü? Kanunlar insanlığı bu vahşetini yenmeye uğraşıyorlar. Mücrimi (suçlu) cezalandırmak için bulunan çare yine öldürmektir. Zavallı insanlık... Kendi bağrını hançerlemek cinnetine bir tedavi serumu bulamayacak mı?(Tanıtım Bülteninden)  

KESİK BAŞ HİKAYESİ. Bugün de sizlere bir merhaba demek , şöyle bir söyleşmek istedim. Ne yazayım diye düşünürken söze başlayınca , kendiliğinden kelimeler adeta dökülüyor.

BILGI

YAZAR: Hüseyin Rahmi Gürpınar

DOSYA ADI: Kesik Baş.pdf

ISBN: 9786059583992

YAYIN TARIHI: 2019

DOSYA BOYUTU: 1,29 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

KESİK BAŞ DESTANI - TDV İslâm Ansiklopedisi

Tv programına katıldılar. Kamuoyunda 'Kesik baş cinayeti' diye de bilinen olayın ardından, şüphelilerinin, faili meçhul olayları araştıran bir televizyon programına da katıldığı belirlendi.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Ömer Lekesiz: Farklı Bir Kesik Baş Hikayesi

Belki de yazınımızda ilk polisiye roman sayılabilecek Kesik Baş'ta ise, kör bir kuyuda bulunan kesik başın gizini çözmeye çalışan polislerin peşinden merak ve heyecanla sürükleniyor.

İLGILI KITAPLAR